Koliko let sem shujšala

kako shujšati s pomočjo sode hrane ob

Pozdravljeni!Opazila sem sicer, da je bilo že nekaj govora o hujšanju pod zdravniškim nadzorom pa vseeno ne v taki obliki.Naj najprej poved da je moj ITM okrog 35. Zato sem dobila napotnico za hujšanje. Vem da ta program izvaja dr. Sentočnik in ko sem se pozanimala bi me ta avantura stala še dobri….Limonca tudi jaz sem imela podobne težave.Še bolj sem zabredla kot ti.Visoka sem 162 in par let nazaj sem prišla tako daleč da sem shujšala na 40 kg.Videla so se mi rebra kolki vse kosti in to zelo izrazito.Hodila sem okoli različnih zdravnikov, začele so se mi težave z želodcem itd.Oglavnem same težave.Sej nekaj časa.29 apr 2013 Rebeka razkrila, koliko je shujšala v zgolj treh mesecih "Bila sem na dieti, zdaj že lahko govorim v pretekliku, natanko tri mesece in v tem še pomen mišične mase, let, aktivnosti, spola in seveda lastnega metabulizma.2. Na tak način sem shujšala natanko 6 let nazaj, sedaj pa jih imam 33. Težo vzdržujem s podobnim jedilnikom, je pa res, da si pustim več svobode, pojem kak kos kruha s sirom za zajtrk, pri kosilu riž (ki ga imam najraje), kot sem napisala, pa zvečer NE JEM OH-jev.Pri meni je bilo enako.pri 18ih sem imela 130 kg, ko sem se odločila da bom shujšala.bilo me je tako sram, ker na maturancu ni nihče želel niti plesati z mano in sem se odločila da temu naredim konec.4 mesece sem jedla samo sadje in zelenjavo in shujšala 60 kg. Vmes sem šla tudi na odvzem krvi, da sem videla če imam kaj sprememb.jaz sem spravil dol 35 kg v 5 mesecih brez telovadbe.Stran sem dal kruh,sladke pijače, sladko sadje,alkohol.Najbolj mi je pomagal zeleni čaj,ki ima dosti tanina ,ki lepo nevtralizira želodčno kislino in ne kruli toliko na začetku.Po enem tednu se želodec že prilagodi na manjše porcije in občutek lakote počasi zgine.Potrebno je dosti piti,da želodec ni prazen.Jaz sem bil v glavnem.»Ko sem dosegla težo 145,1 kg, sem vedela, da tako ne morem več živeti. Počutila sem se, kot bi me nekdo zaprl v telo, ki ni moje.«.Kako sem v 4 tednih shujšala 4,5 kilograme! a postarali videz za 5 let, smo dejansko naredili zelo malo. Ampak je res. Ko so me vprašali, koliko kilgramov si želim izgubiti, sem dejala deset. Morda bi bilo zame idelano, da jih izgubim osem. In prav zaradi tega sem se odločila za SlimJOY full body program. Shujševalni program.No še moje izkušnje. Jaz sem shujšala iz 86 na 56 v roku 2-eh let, in morm rečt da sm se tok dobr špočutla da bi lohk skakala do neba. Začela sm z herbalajfom, vem da ga nekateri šinfajo, ampak meni je pomagal, sploh na začetku ko res rabiš motivacijo. potem sem začela z 14 dnevno dijeto ki mi je bla tut zakon pa še kilce.Stara sem bila sedem let, ko so mi odstranili mandlje. Spomnim se, da sem se takrat začela rediti, vse bolj in bolj, dokler nisem imela skoraj 130 kilogramov. Poskušala sem z različnimi dietami in obiskovala zdravnike, da bi ugotovili razlog moje debelosti, a od njih nisem izvedela ničesar drugega kot to, da moram shujšati.To, koliko kilogramov imaš nima zveze s tem, kaj ješ! Sama sem se srečala s tem, da sem “predebela” že zelo zgodaj, ko sem bila stara 13. let. Najprej sem bila normalna, Jedla sem samo jabolka in spet shujšala… Tako je šlo celo mojo puberteto in še kasneje. Probala sem veliko diet, kupovala sem aparate za telovadbo….8 04 2008 - Od novega leta, ko sem se končno “zbrala”, ko sem končno zbrala moč, da rečem NE vsem malim in velikim pregreham, sem izgubila 12 kg Gospa v srednjih 30 letih je imela kup težav: težave s psiho Zadnjih pet let sem shujšala več kakor 30kg ,vendar je bilo zelo težko. Dve leti nisem jedla.6 mar 2014 Stara sem bila sedem let, ko so mi odstranili mandlje. Kilogrami so začeli padati, volja je bila še večja, in ko sem shujšala 27 kilogramov, .Poznavanje lastnega rast lahko nadaljuje za izračun ocenjene mase s pomočjo formule Brock. Če povprečno telo in še vedno ne bo, kot je bilo 40 let rasti v centimetrih otymite 110. Vaša starost tekel za 40? Nato odštejemo 100. Tisti, ki imajo giperstenicheskom sliko, je treba prejeti znesek prirastek.Nisem dovolila, da bi me to ustavilo,« opisuje. »Pazila sem, da sem za 145 kilogramov vnesla dovolj kalorij, ko sem shujšala, sem jih manj. Potem sem v vsakdanjik vključila tudi hojo. Namesto da bi hčer peljala v vrtec v mesto, sem šla peš. Porabila sem manj časa, bila manj živčna, pa še koristno sem z njo preživela čas.«.Pozdravljeni Sem nova članica na tem forumu. Odločila sem se,da vam pišem,ker bi rada shujšala vsaj 10kg do poletja. Imam 70kg in sem visoka 163cm, do danes sem pretekla 12km,tečem tako da tečem počasi,ker sem slisala,da tako pravilno hujšaš s tekom.Rebeka Dremelj se je v mesecih pred poletjem tako kot večina posameznikov odločila za dieto, s katero ji v treh mesecih ni uspelo izgubiti le tistih 18 kilogramov, ki so se ji nabrali med nosečnostjo s hčerko Šajano, ampak ima danes celo 10 kilogramov manj, kot jih je imela, preden je zanosila.Moje je ime Petra Tomažin. Stara sem 38 let, živim v Ljubljani, zaposlena sem v odvetniški pisarni. V službi preživim cel dan za računalnikom, zelo malo se gibam. Službene in družinske obveznosti mi ne dopuščajo veliko prostega časa za aktivno telovadbo, prisotna pa je tudi stalna utrujenost in izčrpanost.Izgubila sem 16 kilogramov v manj kot mesecu dni, pa sem uživala vso hrano, ki jo imam rada. 12 mesecev kasneje nisem pridobila niti grama! Poskusila sem vse, da bi shujšala - vsako novo dieto, vadbo ali zdravilo. Včasih sem izgubila nekaj kilogramov, a sem jih takoj dobila nazaj, ko sem prenehala z dieto.Pri nas doma smo vsi skupaj pršli na normalno težo s tem, da sem naredila v hiši revolucijo iz prehranjevanja in uravnotežila obroke čez cel dan. Sama sem v treh mesecih izgubila 10 kg in -50 cm obsega po celem telesu , mož 8 kg (obsega se mu ne ljubi merit), sine (8 let) je izgubil trebušček, kar je pri njemu pomenilo 1 kilogram.sama sem shujšala za 25 kg.potem sem se zredila za 10 kg,zdaj pa nabiram moč in voljo na ponovno hujšanje,upam,da mi uspe. Sem deklica stara 33 let in sem se podala v Imam pa eno vprašanje.koliko se v povprečju dodatno ukvarjate z gibanjem in telovadbo.Vedno me je najbolj strah razvlečene kože 😦 s katero se po treh porodih.Christina Aguilera, ameriška pevka, igralka, plesalka in tekstopiska, je posnela videostop za svoj zadnji glasbeni hit Let There Be Love, v katerem je še posebej presenetila, poroča Mail Online.V zapeljivih kopalkah je namreč razkrila dih jemajoče rezultate hujšanja, torej vitko ter kot izklesano postavo, s katero se lahko znova pohvali po dolgem boju z odvečnimi kilogrami.Sem precej občutljiva in nežna; mislila sem, da me bodo ljudje, če bom shujšala, imeli raje in bom več delala. Navsezadnje si vsi želimo, dobro smo dobro videti. Praznino, ki se mi je dogajala zaradi čustvenosti in nežnosti, sem 'polnila' s kompulzivnim prenajedanjem.Simpatična Gorenjka, ki že nekaj let živi v Ljubljani, nikoli ni bila ravno manekenka. Pri osmih vajah – za vsako imaš na voljo minuto – zapišeš, koliko ponovitev ti To ji je uspelo že do jeseni: »Res sem shujšala na 69 kilogramov.Konec koncev sem do sedaj že shujšala 8,5kg in tudi če bi ostalo tako, bi bila moja misija uspešna. V zadnjem tednu sem z 1-2 čaji na dan shujšala še dodaten kilogram in skupno tako shujšala 9,5kg v 1 mesecu, prepričana pa sem da v kolikor bi tudi zadnji teden pila čaj v priporočeni količini, ne bi bil problem preseči.Lepo pozdravljeni vsi, ki so vas tablete zredile oz. ste se ob tabletah zredili. Jaz sem se v 2h letih toliko zredila, da sploh ne upam povedati koliko. Pa sem se odločila shujšati - ob tabletah. Do zdaj je ratalo 18 kg, z ločevalno sem shujšala v 1 mesecu 7 kg, prej pa z navadno dieto in gibanjem.29 mar 2018 "V osmih mesecih sem shujšala za 57 kilogramov. Toda tu se ne Na Hrvaškem odkrili 30.000 let stare risbe, ki pričajo o začetkih umetnosti.

športna prehrana za dekleta

Sem precej občutljiva in nežna; mislila sem, da me bodo ljudje, če bom shujšala, imeli raje in bom več delala. Navsezadnje si vsi želimo, dobro smo dobro videti. Praznino, ki se mi je dogajala zaradi čustvenosti in nežnosti, sem ‘polnila’ s kompulzivnim prenajedanjem.Mene pa zanima, koliko kalorij je treba izgubite za eno kilo teže? Nekje sem slišala, da je to 7000 kalorij. Je to res? Jaz sem težka 125 kil, visoka 165 cm. Zanima me, koliko kalorij moram zaužiti na dan, da bom hujšala in tudi koliko kalorij potrošiti.24 jan 2019 Za GoSlimmer obliže za hujšanje sem zvedela od neke profesorice, ki me je prosila, naj ne razkrijem Kako sem shujšala Koliko let imaš.Mlada pevka Nina je priznala, da uživa v hrani in ne mara telovadbe. Kljub temu ji je uspelo v zelo kratkem času izgubiti 35 kilogramov. Vprašali smo jo, kako je to naredila, in razkrila nam je svojo skrivno metodo za hitro in enostavno hujšanje. Nina, izgledate fantastično! Strinjali se boste.Tako je Kim shujšala za 30 kg (dieta + jedilnik) Kim je ena izmed tistih zvezdnic – če ne celo glavna med njimi – ki jo paparaci spremljajo s povečevalno lupo. Noben kilogram, ki ga izgubi ali – bog ne daj – pridobi, ne ostane neopažen in tako je bilo tudi tokrat, ko so se oči novopečenih mamic po vsem svetu za temnolasko ozrle.Kranjčanka Nina Kovač se je pred leti znašla pred težavo, ki pesti skorajda vsako žensko na tem ljubem planetu. Imela je odvečno prtljago, ki je ni mogla odložiti kar tako, ampak jo je vsak trenutek morala nositi s seboj. »Dokončala sem šolanje za medicinsko sestro in modro oblačilo sem nosila.Kako shujšati brez odrekanja in na varen način? To je vsekakor nagradno vprašanje! Debelost ni bolezen, so pa ljudje, ki imajo čezmerno telesno težo, v nevarnosti, da zbolijo.Vsi ti posamezniki, ki imajo z debelostjo povezane težave, morajo biti še posebej previdni, ko se lotijo shujševalne diete.115 kil!!! "Umrla bom", težko diham ko pomislim na to cifro ko se tlačim v "očitno" preozke kavbojke številka 18. Že nekaj let se trudim shujšati pa se vedno zredim še za kakšno kilco in tako sem pristala na dnu. 115 kil in 174 centimetrov.Sem takšna kot sem, pa čeprav se trudim na vse pretege. Sama zase ne bi rekla, da sem še vedno debela, niti nimam ne vem kakšnega trebuha, obseg okoli pasu imam 79cm. Maščobe imam enakomerno razporejene po telesu, še v prste na rokih sem shujšala, to vidim po prstanih, ki sem jih prejenosila.Kot sem omenila, nobena dieta se ni obnesla, obnesla se je sprememba v glavi, v razmišljanju, prehranjevanju, telesni dejavnosti … Največja motivacija pa je bila to, da sem se z vsakim kilogramom manj bolje počutila v svoji koži, bila sem samozavestnejša in to je opazil tudi mož, kar se kaže tudi v najinem odnosu.Naj vam zaupam, kako sem v štirih mesecih shujšal za 23 kilogramov. Ta me je pestila že lepo število let – odkar sta se rodili krasni hčerkici in je naenkrat aktivno gibanje, ki mi je kurilo V 30 dneh sva shujšala za 10 % prvotne teže.Koliko ste: Stari? Visoki? Težki? Stara sem 24 let Visoka sem 157cm Težka sem 49kg Rada bi shujšala.Hojla!Tukaj so dobrodošle punce s telesno težo in tudi punce z netelesno težo da bodo nam pomagale.Jst mam 12 let pa mam že 60kg!Res moram shujšat zato mi morate pomagat.Odločila sem se da bomo tudi drugim pomagali ker se ne gre samo zame.To je za vse ki hočejo izgubiti težo druge ki so pa že suhe nam pa bodo pomagale.Hujšali bomo 2 ali 3 mesece da nam bo pohazal na 20 kg!Ne,ne,hec.Spomnila sem se noči, ko sem opazovala sina, priklopljenega na kisik, in prišla do vsem znanega zaključka: zdravje je najpomembnejše na svetu in uživati je treba vseh barvitih trenutkih, ki nam popestrijo vsakdan. Zaprla sem škodljive internetne strani in pomislila, koliko priložnosti sem zamudila, ker se ne stlačim v hlače številka.Zmagovalka mnogih glasbenih festivalov, Nina, je izgubila 35 kilogramov! Poskušali ste shujšati, mar ne? Poskusila sem absolutno vse! Bila sem na dieti luninih men, zeljni dieti, Atkinsonovi dieti, dieti brez ogljikovih hidratov, UN dieti, proteinski dieti, dieti glede na krvno skupino, znala sem pa tudi stradati.9 apr 2015 Suzy: "Odpovedala sem se 'smetem'in shujšala za 23 kilogramov". Suzy Cox (35 let), pomočnica urednice angleškega Cosmopolitana Teža prej: 85 kg. Teža potem: 62 kg. Koliko časa je trajalo: 10 mesecev. Suzy. Kaj sem .Stara sem 11 let, avgusta pa bom 12. Težka sem 49 kg. Bilo me je tako sram zaradi pregleda, da cel vikend nisem jedla, ker sem hotela shujšati, a shujšala nisem nič!!!!! za koliko in prosim, da mi svetujete kako naj shujšam v čim krajšem času in s kakšno dieto ali mogoče spremembo prehrane? Hvala za odgovor.Koliko let imaš? 18-24 25-34 35-44. 45-54 55-64 65+ zdravo vsem, tudi jaz sem shujšala s pomočjo obližev GoSlimmer. Če sem iskrena - o takih rezultatih nisem mogla niti sanjati! Mislila sem, da so samo neumnosti in nisem hotela niti probat - ampak sestra me je nagovorila. Začela sem februarja, hitro sem morala v šoping, da obnovim.Še celo jaz, ki sem treniral in tekmoval v športu mišic, sem nekaj let delal tako, da po treningu nisem jedel oziroma je bil prvi obrok po treningu šele naslednji dan. Seveda bi lahko naredil bolje in bolj optimalno, ampak včasih potegneš mejo in presodiš, koliko si pripravljen »investirati« (volje, hranjenja brez apetita.V tistem obdobju sem izgubila deset kilogramov. Mimogrede, s fotografij odličnega rezultata črpam spodbudo za naprej. Nekako štiri leta sem ohranjala pridobljeno postavo. Kasneje sem gibanje kar malo opustila, na mojem jedilniku je bil spet nered. Stari ste 36 let, po poklicu medicinska sestra in delate v izmenah.Koliko let izgledam stara? - 7. ača:: 05.10.2014 ob 13:51. Sem bila v preteklosti bolj debelušna potem sem shujšala, samo sedaj opažam če se prenajedam skoraj zbolim no, moram res paziti. To kar je bilo včeraj glede hrane je res izjema, samo ja imam rada hrano, dobro seveda:).Kako sem shujšala brez rigoroznih diet. P.R. 20.02.2017, 7:58. tri mesece se mi ni vrnil niti en gram! Po silnih dietah so se kilogrami vedno vrnili. Moje je ime Petra Tomažin. Stara sem 38 let, živim v Ljubljani, zaposlena sem v odvetniški pisarni. V samo dveh mesecih režima z dvema tabletama na dan sem izgubila neverjetnih.Verjemi mi, že dolgo časa se borim s težo. Zdaj sem v pol leta shujšala skoraj 9 kg in mi tudi na misel ne pade, da bi šla še enkrat nazaj. Zdaj poskušam vzdrževati in mi kar ratuje, ker se zavedam, koliko muk sem preživela.12 sep 2016 3 leta odkar sem shujšala za 31 kg – in kako trajno vzdržujem normalno Kaj je z njihovo težo in zdravjem čez nekaj let ali celo desetletij.Suzy: "Odpovedala sem se 'smetem'in shujšala za 23 kilogramov" Suzy Cox (35 let), pomočnica urednice angleškega Cosmopolitana Teža prej: 85 kg Teža potem: 62 kg Koliko časa je trajalo: 10 mesecev Kaj sem jedla: "Sledila sem dieti Clean and Lean (čista in suha), ki je sestavljena iz veliko beljakovin in malo ogljikovih hidratov. Namesto da šteješ kalorije, iz svojega jedilnika.sem shujšala v 2 mesecama 10 kg.zdaj sem velika 168 in tehtam 61kg! ja preeveč vem.hočem vzeti še dol 7 kg!!!!! pa mi nekako ne uspeva zadržujem komaj to ne da bi še šla bolj dol z kg. Vsak dan bom na pisala natančno koliko tehtam zjutraj in zvečer+ kaj sem vse v tistem dnevu pojedla.….Sem Tia imam 11 let visoka sem 154cm tehtam pa 43,9kg Visok sem 163cm in imam 59kg koliko kg moram izgubiti da bi se ali ni rada bi shujšala vsaj 5 kilogramov ali več in kaj mi svetujete naj jem, gibam.